bebek tanie okazje

Produkt dnia
Portfel dBramante 1928 LAPurse Rusty Rose
Portfel dBramante 1928 LAPurse Rusty Rose
99,00 zł 69,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Regulamin sklepu

Witamy. 

Debiutujemy na rynku sprzedaży internetowej, reagujemy na potrzeby rynku oraz dostosowujemy się do najnowszych trendów oraz potrzeb naszych klientów. Bardzo dziękujemy za zaufanie i w razie konieczności służymy pomocą, jesteśmy dla Was i do Waszej dyspozycji. Na wysyłkę zamówienia z naszego magazynu dajemy sobie 3 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty, jednak zawsze staramy się realizować je szybciej. Korzystamy tylko i wyłącznie z usług firmy kurierskiej DPD. Możliwy jest również odbiór osobisty większości zakupionych towarów (zawsze jest to określone w opisie), do czego zachęcamy :-)

 Pozostałe informacje:

 Regulamin:

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. 

2. Reklamacje towaru zakupionego przez nasz sklep internetowy i dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej, należy odesłać na adres wskazany w sekcji reklamacje.   

3. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także  przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119).   

4. Jeśli klient oczekuje wystawienia faktury VAT musi o tym nas poinformować w momencie sprzedaży, po wystawieniu paragonu fiskalnego nie będzie już takiej możliwości.

5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.   

6. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad. Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z  postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

 

Miejsce wykonywania działalności oraz punkt odbioru osobistego:

TanieOkazje.com.pl

ul. Słowackiego 72 (lokal nr 1 w galerii Marketu Carrefour)

23-204 Kraśnik

570 25 20 20

 

Właścicielem i administrotorem danych jest:

Przedsiębiorstwo Prywatne Bebek Robert Płaksa

ul. Krasińskiego 9/3, 23-204 Kraśnik

NIP: 7151228874

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl