bebek tanie okazje

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Regulamin sklepu

Witamy. 

Debiutujemy na rynku sprzedaży internetowej, reagujemy na potrzeby rynku oraz dostosowujemy się do najnowszych trendów oraz potrzeb naszych klientów. Bardzo dziękujemy za zaufanie i w razie konieczności służymy pomocą, jesteśmy dla Was i do Waszej dyspozycji. Na wysyłkę zamówienia z naszego magazynu dajemy sobie 3 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty, jednak zawsze staramy się realizować je szybciej. Korzystamy tylko i wyłącznie z usług firmy kurierskiej DPD. Możliwy jest również odbiór osobisty większości zakupionych towarów (zawsze jest to określone w opisie), do czego zachęcamy :-)

 Pozostałe informacje:

 Regulamin:

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. 

2. Reklamacje towaru zakupionego przez nasz sklep internetowy i dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej, należy odesłać na adres wskazany w sekcji reklamacje.   

3. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także  przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119).   

4. Jeśli klient oczekuje wystawienia faktury VAT musi o tym nas poinformować w momencie sprzedaży, po wystawieniu paragonu fiskalnego nie będzie już takiej możliwości.

5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.   

6. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad. Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z  postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

 

Miejsce wykonywania działalności oraz punkt odbioru osobistego:

TanieOkazje.com.pl

ul. Słowackiego 72 (lokal nr 1 w galerii Marketu Carrefour)

23-204 Kraśnik

570 25 20 20

 

Właścicielem i administrotorem danych jest:

Przedsiębiorstwo Prywatne Bebek Robert Płaksa

ul. Krasińskiego 9/3, 23-204 Kraśnik

NIP: 7151228874

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl